Studentski poslovi u računovodstvu i reviziji

Jedan od ciljeva Grant Thorntona Hrvatska dati je priliku mladim stručnjacima da krenu razvijati svoju karijeri. Upravo zbog toga tijekom cijele godine primamo prijave za studentske poslove u računovodstvu i u reviziji. Svoju moblu za posao s naznakom za koje radno mjesto (u računovodstvu ili u reviziji) se prijavljujete pošaljite nam na job@hr.gt.com, a u nastavku saznajte više o samim pozicijama.

STUDENT U RAČUNOVODSTVU (m/ž)

Radno vrijeme:  puno radno vrijeme (8 sati dnevno), ponedjeljak – petak; mogućnost fleksibilnog radnog vremena prema dogovoru u slučaju studentskih obveza

Opis posla:

  • knjiženje ulaznih računa, izlaznih računa, bankovnih izvoda
  • puno radno vrijeme, od ponedjeljka do petka, fleksibilno radno vrijeme prema dogovoru u slučaju studentskih obveza
  • početak i očekivano trajanje posla: 2. listopada 2023. (ili kasnije) - neodređeno

Od idealnog kandidata očekujemo:

  • osnovno znanje računovodstva
  • poznavanje propisa iz računovodstva
  • znanje rada u MS Office-u, posebice znanje rada u Excelu
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • prednost imaju studenti 5. godine

STUDENT U REVIZIJI (m/ž)

Opis posla:

Asistentski poslovi u reviziji: razumijevanje i testiranje internih kontrola, uzorkovanje, konfirmacije kupaca i dobavljača, usklađivanje novca s pismima banaka, testiranje troškova – ulaznih faktura, popunjavanje raznih revizijskih obrazaca, prisustvo popisu zaliha i dugotrajne imovine i sl.

  • obrazovanje ekonomskog smjera
  • osnovno znanje računovodstva, poznavanje propisa iz računovodstva, poznavanje rada u Excelu
  • engleski jezik
  • analitičnost
  • spremnost na terenski rad kod klijenata

Nudimo Vam:

  • kvalitetno uvođenje u posao, ugodnu radnu atmosferu
  • mogućnosti daljnjeg napretka
  • profesionalni razvitak u međunarodnom društvu
  • sudjelovanje u svim stručnim i dodatnim aktivnostima Grant Thorntona Hrvatska

Prijavite se slanjem molbe za posao s naznakom za koje radno mjesto se prijavljujete na e-adresu job@hr.gt.com.